Nový Ford Transit Custom - chameleon mezi užitkovými vozy

Ford Transit Custom představuje nové užitkové vozy, nicméně svým elegantním designem a velikostí se řadí spíše mezi menší (osobní) dodávky. Byl navržen jako kombinace lehkého užitkového vozu s velkou dávkou místa v zadní části prostoru dodávky, a zároveň pohodlného efektivného a ekologického vozu pro osobní užití - takové osobní užitkové vozidlo.

Ocenění

Tyto vlastnosti dělají z tohoto vozu první dodávku své kategorie, která získala ocenění NCAP a to hned 5ti hvězdičkové. Jako první užitkový vůz v historii získal rovněž ocenění EURO NCAP Advance za dvě technologické inovace - systém upozorňující na vyjetí dodávky z jízdního pruhu (vibrace volantu) a ford SYNC - se službou nouzové asistence, dostupný ve všech světových jazycích. Ford Transit Custom se může po právu pyšnit řádem nejhospodárnějšího vozu ve své třídě díky úsporné technologii ECOnetic, která zahrnuje funkce - Stop-Start, snížení emisí na minimum, nízká spotřeba paliva, inteligentní rekuperační dobíjení apod.

Na letošním předávání cen International Van of the Year 2013 získal Ford Transit Custom ocenění a první místo vysloužené 117 body z maximálního počtu 133.

Dynamický užitkový vůz Ford Transit

zdroj:www.ford.cz

Vybavení a interiér vozu

Kabina vozu představuje souhru hezkéko příjemného prostoru pro pohodlnou jízdu s dráždivě nápadnými prvky, jako je např. trojúhelníková řadící páka a mohutné opěrky rukou. Pohodlí dodávky řidiče vítá svou technologickou výbaveností - hlasové ovládání, možnost připojení MP3 nebo jiného přehrávače a mobilního telefonu. Mohutná palubní deska byla nahrazena nižší a méně objemnou. Držáky na nápoje jsou přítomny u spolujezdce i u řidiče, prostřední opěrka ruky jde snadno složit a namísto prostoru pro oporu ruky vzniká praktický odkládací prostor s integrovaným "stolkem". Další, tentokrát uzavřený odkládací prostor najdeme pod sedačkou spolujezdce - o objemu 93 litrů. V dodávce jsou strategicky umístěny věšáčky na oblečení a přímo nad hlavou řidiče box na sluneční brýle. Porty na 12 V a USB jsou ve vyklápěcím boxu přímo před řidičem. Pojede-li zaměstnaný majitel dodávky a vybije se mu telefon, v mžiku a bezpečně si ho může dát nabíjet. Pro příchozí hovory nechybí ani hlasové ovládání a akustický signál. Sezení ve voze je přizpůsobeno všem - z naprosto vzpřímené polohy sedadel až do polohy téměř sklopené navolí každý řidič velmi snadno - ovládání je elektrické, poloh je celkem 8.

Elegantní interiér Fordu Transit s praktickou výbavou

zdroj:www.ford.cz

Nákladový prostor

Zadní prostor Ford Transit co nejvíce přízpůsobuje charkteristice užitkového vozu - lze ho sehnat ve dvou délkách - krátký rozvor 4,97 m (SWB) nebo dlouhý rozvor 5,34 m (LWB). Ve své třídě má Ford Transit bezpochyby nejširší a nejvyšší boční dveře. Zadní dveře mají speciální panty, které dveře zafixují v úhlu 90° - skvělé opatření porti zabouchnutí. Úložný prostor o objemu 6 m3 je hoden třídy menšího užitkového vozu, pokud by to ale někomu bylo málo, tento vůz má zabudovaný sklopný střešní nosič o nosnosti 130 kg a utáhne návěs o váze až 2000 kg.

A malé velké plus na závěr - celý prostor dodávky je osvětlen LED diodami, které v šeru nebo úplné tmě osvítí prostor vozidla jako přesně mířený reflektor.

Zaujal vás nový pomocník značky Ford Transit? Pro dokonalejší představu se podívejte na interaktivní video.

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů