Úvěr na Slovensko

O NÁS

AC Dodávky –SPECIALIZOVANÝ BAZAR DODÁVEK A UŽITKOVÝCH VOZŮ

Autobazar AC Dodávky vznikl jako další pobočka již zavedených firem AB TIR a AC TIR.Tyto dvě společnosti již několik let zaujímají přední příčky mezi autobazary s užitkovými automobily.Ve své samostatné podobě působí AC Dodávky od roku 2006.V současné době se řadí mezi nejlepší a nejznámější specializované autobazary s dodávkovými vozy v ČR.Za bezmála pět let působení na českém trhu jsme si vybudovali stálou a spokojenou klientelu.Důkazem je rok od roku zvedající se objem prodaných vozidel.Navštivte nás a sami se přesvědčte o kvalitních službách našeho autobazaru.

CO NABÍZÍME

Profesionální a individuální přístup ke každému klientovi

Za několik let prodeje užitkových automobilů jsme získali zkušenosti,které uplatňujeme při Vaší návštěvě našeho autobazaru tzn.,že je o Vás vždy dobře postaráno a vozidlo Vám předvede proškolený pracovník s oboru,který je Vám schopen odpovědět na prakticky jakýkoliv dotaz týkající se poptávaného automobilu.

Dovoz vozidel na objednávku ze zemí EU

Nemáme v nabídce automobil,který sháníte?To se může také stát.Pak nabízíme možnost dovozu tohoto vozidla ze zemí EU.Jelikož jsme již zavedená společnost s obchodní tradicí,tak kupujeme automobily pouze od prověřených zahraničních dodavatelů,se kterými máme již dobré zkušenosti.V praxi to funguje tak,že nás kontaktujete,zadáte požadavek o jaký automobil máte zájem,jakmile ho náš tým nalezne,ihned Vás kontaktujeme a zašleme Vám několik podrobných fotografií s podrobným popisem technického stavu.Pak u nás složíte zálohu oproti které Vám vozidlo přivezeme do ČR a kompletně zařídíme věci spojené s dovozem.Samozřejmostí je záruka toho,že vozidlo bude přivezeno v takovém stavu, v jakém bylo deklarováno.Nebo si můžete vozidlo sehnat kdekoliv sami a my Vám ho za domluvený poplatek dle náročnosti služeb přivezeme a přihlásíme v ČR.

Zprostředkování financování

Pokud jste si u nás vybrali automobil a nemáte potřebnou hotovost,můžete využít nabídky vzít si vozidlo na splátky.Spolupracujeme s největšími finančními institucemi,takže vždy porovnáváme nabídky a vybereme pro Vás tu nejvýhodnější možnost.

Více info naleznete zde

Výkup vozidel

Vykoupíme Váš automobil za nejvýšší možnou cenu.Peníze vyplácíme ihned v hotovosti.

Více info naleznete zde

Protiúčet

Pokud jste si u nás vybrali automobil a máte doma vůz,který již nepotřebujete,máte možnost nám ho dát protihodnotou,kde bude zohledněna výkupní cena s přihlédnutím na to,že od nás kupujete vůz nový.

Sjednání pojištění

U nově zakoupeného vozidla můžete ihned v naší provozovně sjednat nové povinné ručení nebo havarijní pojištění,kde spolupracujeme s několika pojišťovnami, takže máte možnost výběru buď Vaší „oblíbené“ pojišťovny nebo nejvýhodnější nabídky.

Komisní prodej

Nedohodli jste se s naším výkupčím na ceně nebo nepotřebujete peníze za prodávaný automobil ihned? Pro další informace nás kontaktujte na tel. čísle 266 310 909 nebo pomocí kontaktního formuláře

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů