Peugeot Boxer

Peugeot Boxer je lehký užitkový vůz vyráběný od roku 1994 automobilkou Peugeot. Boxer nahradil předchozí řadu dodávek Peugeot J5.

Aktuální řada Boxerů se vyrábí od roku 2006 a má mnoho společného se svými dvojčaty Citroën Jumper a Fiat Ducato.

Nabídka ojetých vozů Peugot Boxer

Interiér a vzhled

Interiér Boxeru přináší pohodlí s možností mnoha zabudovaných podpůrných systémů. V roce 2014 prošel Boxer face liftem a byl modernizován. Byly například přidány nové denní světlomety s LED diodami. Vnitřek byl vybaven novými sedadly a doplňky na uchycení mobilních telefonů a notebooků.

Technické parametry

Peugeot Boxer je vyráběn s třemi objemy motorů. Jedná se o řadové HDi čtyřválce, tedy s přímým vstřikováním pod vysokým tlakem. Objem motorů je 2,2-3 litry a mají 5 nebo 6 stipňovou převodovku v manuálu i automatice. Výkon motorů se pohybuje mezi 74-115 kW.

Existují tři varianty rozvorů: 3,00-4,03 metru. Na nich pak je karoserie, která má délku až 6,36 metru s kapacitou úložného prostoru 8-17 m3.

Užitečné zatížení se pohybuje od 1,1 do 2 tun, v závislosti na velikosti a kategorii. Boxery se řadí do kategorie B s celkovou hmotností 3,0, 3,3 a 3,5 tuny a do kategorie C s celkovou hmotností 4,0 tuny. Některé vozy z kategorie C pak mohou být přeřazeny dodatečně do kategorie B.

Vnitřní výška nákladového prostoru se pohybuje od 1,66 do 2,17 metru.

Typy nástaveb

Boxer můžete koupit v různém provedení. Na obrázku níže je Boer v provedení furgon pro přepravu nákladu.

Peugeot Boxer furgon

Peugeot Boxer nabízí variabilitu pro přepravu nákladu i cestujících. Sedačky jsou vyjmutelné, můžete si tedy vůz přizpůsobit podle vašich požadavků. Speciální Boxery mohou přepravovat i větší množství osob.

Boxer valník nabízí místo až pro 6 lidí a 1,5 tuny nákladu. Valník má rozměry až 4,3x6,7 metru. Na obrázku je skříňová nástavba s prostorem na spaní..

Peugeot Boxer se skříňovou nástavbou a prostorem na spaní

Peugeot Boxer je velmi variabilní a na jeho podvozek se dá postavit mnoho různých nástaveb.

Peugeot Boxer v různých provedeních

Závěr

Peugeot Boxer je spolehlivý užitkový vůz disponující mnoha variantami. Společně s jeho dvojčaty tvoří ucelenou nabídku v našem autobazaru se širokými možnostmi výběru.

Nabídka ojetých vozů Peugeot Boxer

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů