Renault Master

Renault Master je středně těžký užitkový vůz vyráběný od roku 1980. Od roku 2010 se vyrábí již 3. generace tohoto vozu.

Renault Master pohání motor umístěný vepředu a poháněny jsou přední kola, nebo zadní kola. V nejběžnější verzi je to 4 dveřový van s dvěma předními, božními posuvnými a zadními dělenými dveřmi.

Nabídka ojetých vozů Renault Master

Technické parametry

Renault Master je vyráběn pouze s jedním druhem motorů o objemu 2,3 litru, které mají výkon od 74 kW do 110 kW. Renault Master také přebírá místo po Renaultu Mascott, který se přestal vyrábět. Renault Master se tak nyní vyrábí i v provedení pouze šasi s kabinou, na které lze nastavit libovolné nástavby až do 2,5 tuny.

Převodovka je vždy 6 stupňová manuální, nebo poloautomatická, kdy není nutné při řazení používat spojku.

Pokon předních/zadních kol závisí na rozvoru vozu. Delší vozy mají pohon zadních kol. Šasi se vyrábí v délkách 5-6,9 metru. Pohotovostní hmotnost pak je 2,8-4,5 tuny. Užitečné zatížení pak 1,5-2,3 tuny.

Typy nástaveb

Klasicky můžete Mastera koupit v provedení van. Ten je přizpůsoben pro přepravu nákladu, přičemž náklad je oddělen od prostoru pro cestující a je přístupný bočními posuvnými, nebo zadními dělenými dveřmi.

Renault Master Van

Renault Master existuje ve všemožných provedeních. Tady například jako minibus pro přepravu cestujících.

Master 3 TPMR (1)

Díky tomu, že se vyrábí i ve variantě holé šasi s kabinou, dají se na něj dostat téměř jakékoliv nástavby. Zde v provedení van se zvětšeným prostorem pro přepravu nákladu a užitečnou hmotností 1,7 tuny.

Renault Master Van se zvětšeným prostorem pro náklad

Závěr

Renault Master je díky své variabilnosti vhodný pro přepravu velkých nákladů i pro přepravu osob. Pohodlně s ním zvládnete i delší cesty, stejně jako popojíždění po městě. Záleží pouze na variantě, kterou zvolíte.

Nabídka ojetých vozů Renault Master

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů