Úvěr na Slovensko

Kariéra


Mytí vozidel

Zavedený autobazar užitkových vozidel v Praze přijme do svého mladého kolektivu mladého kolegu na mytí vozidel. Nástupní plat 24 000,- měsíčně. Hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobá brigáda. Požadujeme pracovní morálku a pracovní nasazení. Nástup možný ihned. Krátký životopis podmínkou (komise@acdodavky.cz), nebo volejte 773 683 788.

Příprava vozidel k prodeji

Zavedený autobazar užitkových vozidel v Praze přijme do svého mladého kolektivu mladého kolegu na pozici „ Příprava vozidel k prodeji „. Nástupní plat 25 000,- měsíčně. Hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobá brigáda. Požadujeme pracovní morálku a pracovní nasazení. Krátký životopis podmínkou (komise@acdodavky.cz), nebo volejte na 773 683 788.

Prodejce

Zavedený autobazar užitkových vozidel v Praze přijme do svého mladého kolektivu kolegu na pozici PRODEJCE. Praxe v oboru nutností. Nejlépe muže s obchodním duchem a tahem na branku. Požadujeme samostatný, aktivní přístup k práci, týmovou práci a časovou flexibilitu, pozitivní jednání a myšlení, řidičský průkaz skupiny B. Komunikativnost, výřečnost a zájem o motoristický svět je pro tuto pracovní pozici samozřejmostí. Znalost jazyků vítána.

Nabízíme nástupní plat 35 000,- a v případě prokázání profesních dovedností je garantovaný profesní i finanční růst. Nadstandardní motivující růstové platové ohodnocení a kompletní zaškolení v praxi je samozřejmostí. Hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Pošlete prosím vaše CV na komise@acdodavky.cz, nebo volejte na 773 683 788.

Administrativní pracovník

Zavedený autobazar užitkových vozidel na Praze 8 přijme do svého mladého kolektivu aktivního, výřečného a pracovitého kolegu do administrativy. Pokud možno s obchodním duchem a praxí na PC. Znalost jazyků vítána.

Očekáváme zkušenosti se základy v administrativě, zájem o motoristický svět, pracovní nasazení, týmová práce a časová flexibilita, pozitivní jednání a myšlení, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme nadstandardní motivující platové ohodnocení (15 000 fix + provize), kompletní zaškolení v praxi, hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.

Pošlete prosím vaše CV.

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů