Nechte si na přicházející léto zkontrolovat Vaši klimatizaci!

Princip klimatizace ve Vašem autě

Klimatizace ve Vašem automobilu Vám umožní zažívat komfort v jakémkoli roční období. Nevyrábí chlad, ale pouze předává teplo z jednoho prostředí do druhého. Je všeobecně známo, že princip klimatizace v autě, je možné přirovnat k ledničce, kterou máme všichni doma. Ta vlastně využívá vlastností chladícího média, které v závislosti na tlaku a teplotě, přechází mezi kapalnou a plynnou fází. Nejdůležitější pravidlo správného používání klimatizace, je udržování rozdílu teploty venku a uvnitř Vašeho vozu maximálně o 6°C. Pokud je tedy venku 29°C, ve Vašem voze by jste měli udržovat teplotu okolo 23°C. Pokud budete dodržovat toto základní doporučení, bude Vám Vaše klimatizace sloužit co nejefektivněji.

Jak zajistit dlouhou životnost Vaší klimatizace?

Životnost Vaší klimatizace si zajistíte pravidelnou údržbou. Navštivte náš autoservis a pneuservis v Praze a náš tým Vám na přání, přímo na místě sdělí ty nejdůležitější informace. Klimatizace při sezónním provozu, vyžaduje jeden servisní zásah a pokud klimatizaci používáte celoročně, je pak nutný servis každých 6 měsíců. Klimatizaci je tedy potřeba pravidelně používat. V opačném případě se nepromaže kompresor, vyschne těsnění a dojde k úniku chladného média. Celková oprava klimatizace Vás pak může vyjít až na 40 – 50 tisíc korun. A jak jsou na tom Vaše užitkové vozy?

Pneuservis Praha a Autoservis Praha

Funguje Vaše klimatizace správně?

Pokud má Vaše klimatizace poruchu, poznáte to jednoduše díky pár jednoduchým zásadám. Poté kdykoli můžete navštívit náš autoservis a pneuservis Praha, který provede profesionální kontrolu Vašeho vozidla! Pokud klimatizaci zapnete a ucítíte uvnitř vozidla nepříjemný zápach, je to pro Vás znamení, že je něco špatně. Druhé pravidlo, kterým se můžete řídit je, že vytvoření chladného klimatu je pomalé a nepravidelné. A za třetí doba potřebná k odmlžení skel je delší. Stejně tak se musíte starat i o klimatizaci pro vaše nákladní auta.

Pneuservis Praha a Autoservis Praha

Náš autoservis a pneuservis Praha se o vše postará!

Ještě před úplnou sezónou je dobré, abyste s Vaším vozem dorazili do našeho autoservisu a pneuservisu v Praze. Zkontrolujeme vše potřebné. Provedeme vakuový test těsnosti, odsání starého chladiva a oleje, kompletní vyčistíme systém, přefiltrujeme staré chladivo, doplníme chladivo na potřebné množství, doplníme olej a celkově desinfikujeme klimatizaci – tzn. odstraníme zápach.

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů