V čem jsou ženy lepší

Řeč je v tomto případě o řízení. Spor o to, zda jsou ženy nebo muži lepší řidiči, by se dal přirovnat k nesmrtelné debatě, zda bylo dřív vejce nebo slepice. Oba dva tábory vedou často nesmiřitelné slovní boje. Čtenářky magazínu se v anketě shodly na tom, v čem jsou ženy skutečně mnohem schopnější.

V čem jsou suverénní ženy:

Ženy se dokáží zaměřit na více činností současně, mají větší schopnost empatie, bohatší a hlubší emocionální prožívání, citlivě rozlišují barvy a vůně. Ženy při řízení neriskují, jezdí bezpečněji a záleží jim nejenom na osobním bezpeční, ale také těch, které v autě vezou sebou. Jsou více praktické nejenom při volbě užitkového vozu, ale také například při skládání nákupu nebo vybavenosti auta.

V čem naopak excelují muži:

V abstraktním myšlení, ve schopnosti prostorového vnímání, rychlé reakci. Daleko lépe rozlišují jednotlivé zvuky. Přesněji odhadují vzdálenost mezi auty, jejich rychlost, jistěji a bezpečněji předjíždějí a snadněji zaparkují.

Ženy - řidičky zpravidla nesoutěží a nepředvádějí se. Auto pro ně není náhradou za sex. Ženám auto slouží k prosté přepravě z místa na místo.

Dalším nesporným faktem je, ženy, jako ochránkyně života jezdí bezpečněji. Podle statistiky ženy zaviní čtyřikrát méně těžkých a smrtelných nehod. V počtu lehkých střetnutí jsou na tom s muži stejně.

Upřímně, nezáleží na tom, zda byla dříve slepice nebo vejce, nejdůležitější jsou individuální řidičské schopnosti každého řidiče, chcete-li řidičky.

Internetový magazín Žena v autě je jediným nezávislým magazínem v ČR určeným speciálně ženám - řidičkám. Magazín sleduje trendy ze světa aut, užitková vozidla, módy, kosmetiky i nové dopravní značky. Přináší čerstvé informace o nových autech. Radí, jak dbát bezpečné jízdy, ale zároveň nabízí i možnost zábavy díky zajímavým soutěžím pro své čtenářky.

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů