Otázky a odpovědi – Acdodavky.cz


Často nám voláte nebo píšete dotazy ohledně prodeje užitkových vozů a dodávek. Na vaše nejčastější otázky odpověděl ředitel společnosti AC Dodávky Tomáš Kachyňa.

1. Na trhu je velká nabídka různých autobazarů. Jaké jsou tedy výhody nákupu užitkových vozů ve velkém autobazaru?

TK: Náš autobazar patří mezi největší bazar specializovaný na užitkové vozy a dodávky. Na trhu jsme již 13 let. Díky tomu může mít zákazník jistotu, že poskytujeme kvalitní servis a nabízíme největší výběr užitkových vozů a dodávek. Snažíme se o co největší spokojenost zákazníků a i v případě jakékoliv reklamace disponujeme dostatečnými prostředky pro rychlé vyřízení.

2. Jak je to se slevou na některá vozidla, která nabízíte na vašich internetových stránkách?

TK: Na vozidla poskytujeme slevu při nákupu auta na úvěr. Je to naše služba zákazníkovi, aby si i ti, kteří nemají dostatečnou hotovost, mohli dovolit vůz zakoupit a netratili na tom. Spočítejte si výši přeplatku po naší slevě a uvidíte, že přeplatek je opravdu minimální.

3. Poskytujete skutečně záruku 24 měsíců na mechanický stav vozu?

TK: Ano, jako jedni z mála nabízíme takový typ záruky. Zákazník si u nás může dokoupit rozšířenou záruku až na 24 měsíců na mechanické části vozu, která se prakticky rovná záruce na nový vůz.

4. Je možné přes vás prodat vozidlo?

TK: Ano, s prodejem užitkových vozů máme bohaté zkušenosti, a pokud chcete váš starý vůz prodat, rádi pro vás zařídíme vše potřebné. Cenu vašeho vozu odhadnou naši profesionálové tak, abyste byli spokojeni. Okamžitě vám vyplatí hotovost. Další možností je komisní prodej, kdy prodej vašeho vozu zprostředkujeme za vámi požadovanou cenu a z prodeje vozu si ponecháme pouze 2 % z celkové částky. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě a ke každému přistupujeme individuálně.

Najít v bazaru vozidlo...

  1.   

Kontakty

VANS CENTRE s.r.o.
Průmyslová 372/1,
108 00 Praha-Štěrboholy


VÝKUP A PRODEJ
Tel.: (+420) 266 310 909

KANCELÁŘ
Fax: (+420) 211 152 657
E-mail: acdodavky@acdodavky.cz

Whatsapp kontakt Viber kontakt

Prodej dodávek, užitkových aut a vozů